Medycyna i Zdrowie

Tematyczna strona internetowa!

Posted by admin | May - 23 - 2018 | Comments Off on Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy Polek
Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie całego narządu.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.